.

.

Dickies Работа Опрема 8-Џеб Платно Алатка и Комунални Торбичка за Работа Ремени, Fastener Џеб, Чекан Циклуси, 2-инчен Појас Јамка, Црна и бела (57075)

Dickies Работа Опрема 8-Џеб Платно Алатка и Комунални Торбичка за Работа Ремени, Fastener Џеб, Чекан Циклуси,

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

FASTENER СКЛАДИРАЊЕ - Пред торбичка е идеален за чување на ноктите, навртки и други сврзувачки елементи или мали делови.Дизајниран со функционалноста на ум, секој Dickies Алатка Торба е направена на тешки-должност материјали и опремени со карактеристики за да ви помогнат попаметни.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Големи главниот џеб за брз, лесен пристап до често користените алатки.На Dickies Работа Опрема 57075 8-Џеб Алатка и Комунални Торбичка овозможува лесно одвојување на алатки и прибор за да се зголеми складирање организација.ИЗДРЖЛИВИ ПЛАТНО - Тешки-должност платно изградба да го издржат било работа.ЗАСИЛЕН ИЗГРАДБА - Webbing-засилен џебови со riveted агли за дополнителна издржливост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите