.

.

ARTIBETTER 2 парчиња Пена Игла Felting Подлога Pin Перница Мат Pokes Ле Сунѓерот Подлога Работа Мат Носителот База Занает Алатка за DIY Занаети Додатоци 200x197x53mm Црна

ARTIBETTER 2 парчиња Пена Игла Felting Подлога Pin Перница Мат Pokes Ле Сунѓерот Подлога Работа Мат Носителот

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

2 парчиња Пена Игла Felting Подлога Pin Перница Мат Pokes Ле Сунѓерот Подлога Работа Мат Носителот База Занает Алатка за DIY Занаети Додатоци.Пена Игла Felting Подлога Голема tools да се направи игла felting на мали диви животни, кучиња, мачки или намали на занает проекти.Пена Игла Felting Подлога добро направен на премијата и цврсти материјали, безбедно и практично за долгорочно користење на времето.Пена Игла Felting Подлога Штити felting игли добро, не свои работни места добро, направете ја вашата игла felting занаети се повеќе лесно.Пена Игла Felting Подлога Можете да го користите за волна почувствува, игла felting и други занаети.Опис 2 парчиња Пена Игла Felting Подлога Pin Перница Мат Pokes Ле Сунѓерот Подлога Работа Мат Носителот База Занает Алатка за DIY Занаети Додатоци Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Пена.- Големина : Околу 20. 00 X19. 70 X5. 30cm/. 7. 86 X7. 74 X2. 08in.Пакет Вклучувајќи 2 x волна почувствува работа душеци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите