.

.

Ултра Про Палубата Заштитник, Стандард, Сина, 100 Count

Ултра Про Палубата Заштитник, Стандард, Сина, 100 Count

DEN 168.00

Износ
Во продавницата.

Пакет димензии : 14.223 cms L x 12.953 cms W x 1.016 cms H. Пакет количина : 1. Тип На Производ : Tabletop Игра.Земја на Потекло : Кина. 100 стандардна големина ултра про сина палубата заштитник имаат стандард на ракавите.Овие производот се manufatured во Кина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите