.

.

Geriop Риба Резервоарот Магнетни Четка, Двојно-Страна, Носат-Отпорни, Аквариум Четка, за Риба Резервоарот Аквариум Почиста Риба Резервоарот Cleaning Tool Аквариум

Geriop Риба Резервоарот Магнетни Четка, Двојно-Страна, Носат-Отпорни, Аквариум Четка, за Риба Резервоарот Аквариум

DEN 784.80

Износ
Во продавницата.

Школка донесе квалитетна ABS материјал, без пукнатини, ефикасно спречување вода од внесување на четка за тело.Никаква трага по бришејќи. Магнетни четки не може да се користи за на доградба на акрилни тенкови. Силна вшмукување сила.На flannelette ткаенини за надворешни четка е мека, носат-отпорни, и лесно да се чисти. Човек облечен се пејсмејкер не можат да се користат магнетни четки.Постоечкиот дизајн, авто плови на површината на водата по разделувањето, и мулти-фацетирани аквариум тело може да биде суспендиран откако се пресели, лесен и брз. Никаква трага по бришејќи.На јадицата&циклус на внатрешната четка ќе кука нечистотија и алги кои се заглавени на резервоарот.Чистење на риба резервоарот без влажни раце, удобен и практичен.7 и подолу 3-5/0.Функција : 1.Спецификација : Предмет тип : Аквариум Магнетни Четка Состојба : 100% сосема new Material : ABSColor : Како слика shown Optional Големина : S, M, L, XL Големина Погодни аквариум големина(cm/in) Стакло дебелина(мм/во) S 40/15.Не пристап по разделувањето, не дозволувајте деца да си играат и да се избегне pinching вашите прсти.На јадицата&циклус на внатрешната четка ќе кука нечистотија и алги кои се заглавени на резервоарот. Школка донесе квалитетна ABS материјал, без пукнатини, ефикасно спречување вода од внесување на четка за тело. Чистење на риба резервоарот без влажни раце, удобен и практичен. На flannelette ткаенини за надворешни четка е мека, носат-отпорни, и лесно да се чисти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите