.

.

LIGHTKOREA 2 парчиња 3D СПОРТ Метал Точка Амблем Страна Фендер Багажникот Амблем Возило Автомобил, Мотоцикл Значка Decals (Хром Сребро)

LIGHTKOREA 2 парчиња 3D СПОРТ Метал Точка Амблем Страна Фендер Багажникот Амблем Возило Автомобил, Мотоцикл

DEN 263.52

Износ
Во продавницата.

Вклучува : x2 СПОРТ Амблем 5.4 инчен x 0,8 инчи x 0.23 инчен (13.8 cm x 2cm x 0.6 cm).Бои : Пакетот вклучува СПОРТСКИ симболи на иста боја.Материјал : Направен од Метал, таа има висока издржливост, обезбедува 3 D поглед.Универзален Тип : Може да биде лесно монтирање со користење вклучени 3 M лента.Тоа може да се користат на мотоцикли, како и на задната страна на автомобили, fenders и водови.Гаранција : Ако има нешто во ред со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе испрати замени или да се направи целосна реконструкција.Инсталација - Чистење на локацијата каде производот ќе биде инсталиран - Закачите користење на затворен 3 M лента - Избегнувајте перење за околу 24 часа Состав - СПОРТ АМБЛЕМ 2 парчиња 5.4 инчен x 0,8 инчи x 0.23 инчен (13.8 cm x 2cm x 0.6 cm).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите