.

.

FANMATS 26605 MLB - Канзас Сити Royals Хром Амблем

FANMATS 26605 MLB - Канзас Сити Royals Хром Амблем

DEN 282.72

Износ
Во продавницата.

Направен од тешки хром и функција моделирани 3 D тим логото.Амблеми се спротивстави на елементи и изгледаат одлично за години.Лесно да се инсталира, само кора и се држи, тоа е бриз.Може да се отстрани ако сакаа, и тоа нема да го оштети вашето возило.Придава без употреба на алатки за лесно и исклучување.Доведе вашиот тим на патот со вас со поставување на Хром Амблем од Спортски Лиценцирање Решенија!3 D Амблем е изградена од метал, а потоа обложено со хром овие симболи се сигурни дека навистина поп.Хром Позлата помага амблемот се спротивстави на елемент во било кој временски услови, но за да се задржи на хром shinny се однесува само на стандардните возило восок.Со лепило веќе се применува на врати и сите што треба да направите е да ги собереш на самото место, ќе сакате Амблемот и место.Амблемот е исто така одличен начин да го означите вашиот лаптоп, голф количка, поштенски сандачиња, и многу повеќе.Околу 3" x 3", во зависност од тимот на логото.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите