.

.

Задната врата Внесете Букви Задните Амблеми Компатибилен за 2014-2021 3D Покрена задната врата Писма & Силно Лепило Decals, задната врата се Амблеми Внесува Писма (Црна)

Задната врата Внесете Букви Задните Амблеми Компатибилен за 2014-2021 3D Покрена задната врата Писма & Силно

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

✔1.3 D Покрена задната врата Букви : компатибилен за 2014-2021 кои се покрена писма и го направи на квалитетот ABS и опремени со убаво длабочина, кои се вклопуваат во задната врата писма совршено и упорно.3 D Покрена Сјајна decal навистина да се направи на задната врата се повеќе атрактивни. ✔2.Водоотпорен И Автомобил се Мијат Безбедно : нашата задната врата decals се направени од високо-квалитетна ABS и 3-М лента лепило, времето отпорни и автомобил се мијат безбедни, нема да исчезнат.Откако Ако сакате да се отстрани бојата, нема да бидат оштетени и нема да остави никакви несакани остатоци или дамки. ✔3.Квалитетот на Снимката се Задржи Писма Стојат Добро : секоја буква опремени со квалитет на лента на грб, што го прави инсерти од задната врата се држи навистина добро, дури и rainning и автомобил мие. ✔4.Лесна И Брза Инсталација : Само чисти depress простор и се држи на инсерти на задната врата, не барање за било какви технички вештини, само да потрае околу 5 минути.Совети : Бидете сигурни дека се што е наредени пред туркаат надолу цврсто. ✔5.Без Ризик Набавка : Ако сте незадоволни со автомобил додатоци за било каква причина.Ние нудиме живот поддршка и 24 часа услуги на клиентите. 3 D Покрена задната врата Писма направи задната врата се повеќе атрактивни!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите