.

.

2x Хром Метал Camaro М Логото Автомобил Амблем Пред Десно Лево Фендер Значка Страна Налепница Тркачки Спорт Турбо Decal За Camaro (Сребро)

2x Хром Метал Camaro М Логото Автомобил Амблем Пред Десно Лево Фендер Значка Страна Налепница Тркачки Спорт

DEN 310.56

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Висок квалитет, 100% сосема нов.Димензија : Околу 7 х 3 cm x 0.4 cm (2.75" х 1.18" x 0.15").Поставување на Возило : Лево, Десно.Пакетот вклучува : 2 парчиња Camaro Амблеми.Лесен за инсталација : Доаѓа со 3 M лепило на грбот, едноставно кора и се држи амблемот во секунди.Инсталација ве Молиме чисти целната површина пред употреба.Доаѓа со 3 M лепило на грбот, едноставно кора и се држи амблемот во секунди.По инсталацијата, не на перење на вашиот автомобил во рок од 3 дена.Испорака детали за : Предмети ќе биде предаден во 3 работни дена по уплатата примена.Ако не примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите