.

.

Вуди Woodpecker Ltd Печати Сплетен

Вуди Woodpecker Ltd Печати Сплетен

DEN 1656.00

Износ
Во продавницата.

Одлична класична слика од Вуди Woodpecker за Ограничено издавање програма.Фантастичниот анимиран карактер уметнички дела.Многу прифатлива мини печати подготвени да се монтира.Понудени од страна на Gremlin Ликовна Уметност.Еден од најстарите Анимација Уметност Продавачи во светот.Обичај Сплетен до 8 x 14 инчи.Оваа слика беше ограничено издание cel од Универзална Studios Вуди Woodpecker ТВ ослободување.Ова е Ограничен се кандидира сопствен сплетен печати создадена за рекламирање на таа слика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите