.

.

МОДЕН BOOMY Жените Zip До Safari Воена Anorak Јакна со Аспиратор Drawstring - Редовни и Плус Големини

МОДЕН BOOMY Жените Zip До Safari Воена Anorak Јакна со Аспиратор Drawstring - Редовни и Плус Големини

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Шел : 100% Памук; Надеж : 100% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење Ладно / Собори Сува Ниска / не Кајгана.Долг ракав со drawstring половината дизајн / Дише ткаенина Брзо сушење / Погоден за сите сезони.Добар еластичен материјал / солидна ткаеше / предниот џеб декорација / дише.Карактеристики прилагодливи drawstring половината и на дното полите за подобро се вклопуваат / Две snap копчето џебови и еден патент џеб да се одржи вашите лични предмети / Комплетна поштенски и брзо копче затворање.Поради monitor settings, ние не може да се што ќе видите ќе биде точно од вистинската боја на производот / ве Молиме погледнете на големината на табелата за детален големина и овозможи 1 инчен разликата се должи на рака мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите