.

.

Мирис Antiperspirant, 30ml напомна На Сува Underarm Antiperspirant за Мажите и Жените, Лето Пазувите Отстрани Пот Заштита (#2)

Мирис Antiperspirant, 30ml напомна На Сува Underarm Antiperspirant за Мажите и Жените, Лето Пазувите Отстрани

DEN 246.96

Износ
Во продавницата.

ANTIPERSPIRANTS - Висок квалитет underarm antiperspirant мирис.Специјално дизајниран за да ја отстраните потта мирис за да им помогне на освежување и анти‑пот, мирис, кожата‑friendly и нежно, долго време да се задржи чиста.Се постигне нулта пот, се врати довербата и да ужива во животот со сува и freshing underarms!.FRESHING & УДОБНО ТЕКСТУРА - светлината пот мирис може да биде нежно се нанесуваат на кожата, освежувачки и намалување на мирис на телото пот.Спречување на потење, за долго време, удобно користење на искуство и има светлина мирис по употреба.ЕФИКАСНИ и БЕЗБЕДНИ - ти Остава чувство на сува & уверени, а исто така се грижат за вашата кожа!Специјално за мажи & жени, тинејџерите & возрасни, секој со сериозни пот.Одлична летна лична нега и убавина производ!Постојат 2 различни типови на располагање за да го изберете.Се ТРКАЛААТ НА КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - Roll тркала дизајн и 30ml мала големина, која може да се користи во секое време да се едноставни и брзи за да се елиминира вкус, лесен и удобен за носење и употреба.Antiperspirant ви држи freshing и запира тело вкус.УСЛУГА - Ние со користење само на најдобар квалитет на материјали и строги контроли на квалитетот, Во случај на било каков проблем, само нас контакт и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат!Повеќе поврзани со лична нега и убавина производи, добредојдовте на нашата продавница.Имаат добар ден!.Употреба : 1. Пред употреба, се тресат и да се направи предизвикана течно уште. 2. Се применуваат испотени делови еднакво со тркалање со монистра. 3. Нежно масажа и туп додека се апсорбира.Спецификација : Предмет Тип : Пазувите Antiperspirant Ефикасност : Освежувачки, пот апсорпција и мирис задржување Пакет Листа : 1 x Пазувите Antiperspirant .

Параметрите на производот

Item Type:
Armpit Antiperspirant 
Efficacy:
Refreshing, sweat absorption and fragrance retention
Package List:
1 x Armpit Antiperspirant  :

Им се допаѓа и на купувачите