.

.

Kaspersky Internet Security 2022 | 1 Уред | 2 Години | PC/Mac/Андроид | Онлајн Кодот

Kaspersky Internet Security 2022 | 1 Уред | 2 Години | PC/Mac/Андроид | Онлајн Кодот

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Kaspersky Internet Security содржи антивирус и firewall за да се заштитите вашите уреди од вируси, малициозен софтвер напади и.Вашиот код ќе биде предадена од страна на e-mail со детални инструкции за инсталација на производот.Производителот не произведува никакви CD/DVD/Флеш диск за овој производ.Ви помага да го заштитите вашиот КОМПЈУТЕР, Mac и Android телефони и таблети.Secure Connection ви дава приватност преку Виртуелна Приватна Мрежа (VPN) технологија.Те штити од вируси, напади, измама, шпионски софтвер, компјутерски криминал и повеќе.Платформа : Онлајн Код | Издание : 1 Уред За 2 Години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите