.

.

САД Гвам Знаме Hafa Adai Patch - Смешно Тактички Воен Моралот Везени Печ Кука Fastener Поддршка

САД Гвам Знаме Hafa Adai Patch - Смешно Тактички Воен Моралот Везени Печ Кука Fastener Поддршка

DEN 849.60

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на везови печ.Совршен за капи, ранци, јакни, елеци и сите други површини, кои имаат јамка панели.Кука fastener поддршка.Големина 3.37 x 1.87 инчи.Јамка fastener не се Вклучени.Бидете во Кореја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите