.

.

KINBOM 26pcs Писма Закрпи, Крпа Везови A-Z Азбука Писмо Декоративни Парчиња Железо На & Шие На за Облека Јакни Фармерки Ранци Капи DIY Занаети (Розова & Златен Сјај)

KINBOM 26pcs Писма Закрпи, Крпа Везови A-Z Азбука Писмо Декоративни Парчиња Железо На & Шие На за Облека Јакни

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : ќе добиете 26pcs розова азбука закрпи со златен сјај работ, доволно за поправка и се украсуваат на разни на изработка на проекти.Секој печ мерки за 8cm / 3.1 инчен во висина, соодветна големина за лесни за складирање.Премиум Материјал : Нашето писмо закрпи се произведени со крпа везови процес, отпорни на абење и издржливи.Пораби со златен сјај на работ, во потрага многу shinny и стилски.Погоден за облека DIY или поправка на носење на делови на облека.Лесен за Користење : Лесно да се пегла на & шие на овие површини.Назад лепак на нашите закрпи ќе се стопи во случај на топлина, погодно за пеглање.Температурата на пеглање не треба да биде премногу висока (100-150 степени е добар).Ако сте загрижени дека тоа може да падне, можете да шие нив на по пеглање, тогаш тоа ќе го залепите повеќе цврсто.Деликатна Декорација : Овие азбука applique закрпи може да помогне да се покрие носи делови на облеката и може да се stitched во различни англиски зборови да ги красат вашата дневна облека, која ќе направи да изгледаат повеќе привлечни и стилски.Широка Примена : Погоден за поправка и декорирање облека, повик носат, капи, чевли, фармерки, јакни, ранци, торби, purses и правење на сите видови на персоналните DIY занаети со овие писмо закрпи.Исто така, претставува совршен за вашето семејство и пријатели.Спецификација : Боја : розова, златен Материјал : крпа везови Тежина : 105g / 3.7 мл Производ Големина : како што е прикажано во детали слика Пакет Големина : 17.5x15x4.8cm / 6.9x5.9x1.9inch Пакет детали : 26pcs A-Z писмо закрпи Забелешка : Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите