.

.

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек - Мајами-DADE Полицијата

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек - Мајами-DADE Полицијата

DEN 1159.92

Износ
Во продавницата.

Извезена печ.Големина : 4 X10 И 2 X5 КУКА НА НАЗАД тен/blk.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.Извезена печ е направен од високо квалитетни материјали.Лепенки за Жени Човек се целосно извезени.Извезена закрпи лесно железо и sews на повеќето ткаенини и материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите