.

.

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек - Животно Заштитни Услуги

Извезена Patch - Лепенки за Жени Човек - Животно Заштитни Услуги

DEN 1159.92

Износ
Во продавницата.

Извезена печ.Големина : 4 X10 & 2 X5 КУКА НА НАЗАД BLK/БЕЛА.Лепенки за Жените Човекот се со одличен квалитет.Вез печ и рабови се одлични.Кул appliques закрпи се целосно извезени.ДОБИЕТЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО или да добијат наплата/замена! 30 дена без прашања праша политика на враќање – купувањето е потполно РИЗИК-БЕСПЛАТНО!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите