.

.

7Pcs Среќа Мачка Печ Налепница Железо За да се Шие На Извезена Patch за Јакни Ранци Фармерки и Облека Значка Applique Знак Спорт Decal

7Pcs Среќа Мачка Печ Налепница Железо За да се Шие На Извезена Patch за Јакни Ранци Фармерки и Облека Значка

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 7 Pcs Среќа Мачка Логото Железо За да се Шие На High-end Везени Печ. Применат притисок за околу 15-30 секунди без да се движат на железо.Ако сакате applique посигурни, можете да шие по должината на рабовите.Ние обезбедуваме популарни Американски фудбалски тим класичен логоа.Материјал : Ткаенина, со топла топи лепило на грбот(Може да се шие на железо или на) КАКО ДА ГИ КОРИСТИТЕ ЗАКРПИ : 1.DIY : Овој patch може да се пеглаат-на или пораби-на страна!Пред пеглање печ на вашата облека, ве молиме внимателно прочитајте за "Како да го Користите" водич во опис на производот дијаграм.Исклучителна моделот ќе направи секој обичен објект стојат надвор!Ве молиме погледнете го големината на табелата за производ големина. Капак на далноводи со парче ткаенина. Место на далноводи со лицето нагоре на саканата локација на вашата облека.Ве молиме проверете повеќе дизајни од пребарувањето за "Addones Закрпи" и да се најде симпатична дизајни за да измените и да го персонализирате вашиот облека и додатоци!Или како подарок на ваш пријател.Совршена декорација, погодна за активности на отворено, или само за хоби.Ве молиме проверете повеќе дизајни од пребарувањето за "Addones Закрпи" и да се најде симпатична дизајни за облагородување и да го персонализирате вашиот облека и додатоци!Или да ја испратите како подарок за пријатели.Идеални за украсување Т-кошули, јакни, фармерки, панталони, ранци, чанти, капи и повеќе.Материјал : 100% Врвен Квалитет Детални Вез, Повеќе Издржлив, Лесен За Миење & Отстрани. Топлина на железо за да се умерено висока температура која ќе не изгори на ткаенина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите