.

.

JIGUANG Пура Ashtray Исклучителна Дневна Соба Ретро Европската Керамички Ashtray Креативна Личност Практични Свадба Подарок во High-end Дома 烟灰缸

JIGUANG Пура Ashtray Исклучителна Дневна Соба Ретро Европската Керамички Ashtray Креативна Личност Практични

DEN 1202.40

Износ
Во продавницата.

High-end дизајн моден концепт.Рака врежан, елегантен стил.Рачно изработени краен случај.Висока чистота злато глазура страна се насликани.Избрани зелена зелена глина.Производ параметри : Материјал : Ceramic Gross тежина : 1500g Is тоа индивидуализира : No Applicable простор : живеење room Style : European Decoration тип : десктоп декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите