.

.

ZHome Гроздобер Пура Ashtray Затворен, Врежана Цвет Дизајн Цигари Ashtray Отворено, Метал Пепел Послужавник за Домашна Канцеларија Tabletop Црвена

ZHome Гроздобер Пура Ashtray Затворен, Врежана Цвет Дизајн Цигари Ashtray Отворено, Метал Пепел Послужавник

DEN 1828.80

Износ
Во продавницата.

Надворешноста Ashtray Димензии : Дијаметар 3.74",Висина : 1.57".Одлична за вашиот дом, патио, канцеларија, Хотел,Бар, КТВ, Кафе, Кујна, Ресторан, Забава, Патио или било каде во меѓувреме.Три Цигари Почива за Пушење Погодност, Внатрешна и надворешна употреба.Направен од висок квалитет на цинк легура со гроздобер врежана цвет дизајн,мазна, само избришете ја со вода.Совршен гроздобер цигари ashtray за пушење или како декоративни објект.Совршен гроздобер цигари ashtray за пушење или како декоративни објектот; се користи како цигара ashtray, лични ashtray, или каде што треба кул оркестарот објект кој изгледа добро и е functional If не сте лекување на себе си, а потоа се третираат некој што сакаат да прекрасен подарок погоден за секоја прилика.Тоа е совршен подарок за мажите : мислам Денот на Таткото подарок, годишнина подарок, birthday (роденден), подарок за статистика..постојат илјадници наврати да ја воодушеви некој со овој класичен ashtray!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите