.

.

TimeFlys Аудио Бебе Монитор Mustang ОЛ, дво-Насочно Разговор, голем Дострел до 1000 фт, Батерија, Температура Следење и Предупредување, Lullabies, Вибрации, LCD Дисплеј, Ноќ Светлин?

TimeFlys Аудио Бебе Монитор Mustang ОЛ, дво-Насочно Разговор, голем Дострел до 1000 фт, Батерија, Температура

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

820ft Долга Низа Аудио Бебе Монитор : дали она што ви се допаѓа кога вашето бебе спие во куќата.Аудио аларм титка кога родителот единица надминува опсегот.Две Начин Бебе Монитор Аудио : вашиот малку што сака звукот на вашиот глас (кои не), а понекогаш и сите тие треба е да се знае дека постојат, кога тие почнуваат да се добие малку fussy.Со пригоден зборува назад функција можете лесно може да го утеши и ги смири бебето само со притискање на едно копче.Nightlight Бебе Монитор : а добра ноќ светлина за вашата малку еден, или неочекуваните светлина во текот на ноќта.Импресивна Мултифункционален Бебе Монитор : сензор на температура и предупредување; предупредување со вибрации; lullabies играње; спојувалка за каиш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите