.

.

2ml HPLC Шишенцето, 9-425 Јасно Autosampler Шишенцето со Пишување Област и 9mm Сина Завртка Капа со PTFE&Силикони, 6mm чисто Стакло Вметнете Конусна База за 2ml 9-425 Ампули

2ml HPLC Шишенцето, 9-425 Јасно Autosampler Шишенцето со Пишување Област и 9mm Сина Завртка Капа со PTFE&Силикони,

DEN 1120.80

Износ
Во продавницата.

【2ml Шишенцето Материјал】 : 9mm Завртка Тема Autosampler Ампули се направени од USP Тип 1, Класа А Borosilicate Стакло со многу низок коефициент на експанзија,факт да USP Тип I и ASTM E438, Тип I, Класа барања. 【9-425 Шишенцето Димензија】 : 2ml, 12*32-милиметри, 9-425 завртка врвот ампули е 40% поголем отвор од стандардните тесниот отвор ампули. 【9mm Капа за Обновливи】 : 9mm Ребрести Завртка Капа со PTFE/Силикони Septa со PTFE хемиски инертен пред да се навлезе и најсилните повторувачки запечатување способност-се препорачува за повеќе пенетрација земање мостри. 【Шишенцето Вметнете Големина】 : 6*31mm. 【Шишенцето Вметнете Волумен】 : Максималниот Волумен е 300ul ,Стандардна Јачина на звук е 250ul.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите