.

.

Лесно Модел EM37005 германската Армија Ез-665 Тигар Uht.74/08 Воздухопловната

Лесно Модел EM37005 германската Армија Ез-665 Тигар Uht.74/08 Воздухопловната

DEN 543.12

Износ
Во продавницата.

1/72-то ниво.Рака собрани и рачно насликани модел.Многу детални во текот вклучувајќи парична казна панел линии и кабина со детали.Лиен целосно во пластични да се обезбеди парична казна детали.Полна боја nameplate вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите