.

.

HM Су-27SK Flanker BTS-2702 11 Ескадрила Индонезиски воздухопловната 2003 1/72 diecast Авион Модел Авион

HM Су-27SK Flanker BTS-2702 11 Ескадрила Индонезиски воздухопловната 2003 1/72 diecast Авион Модел Авион

DEN 6902.64

Износ
Во продавницата.

1 : 72 Скала Историски Авиони.Многу детални во текот,Високо Предмети. 11.8 инчи во должина?7.87 инчи во wingspan.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Метално тело и пластика во детали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите