.

.

Феникс China Southern Airlines Airbus A320Neo Б-8965 1?400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Феникс China Southern Airlines Airbus A320Neo Б-8965 1?400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

DEN 2178.00

Износ
Во продавницата.

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 3.67 Ширина : 3.49. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1?400 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 9.4 Ширина : 8.95 Големина во ИНЧИ : Должина : 3.67 Ширина : 3.49 ве Молиме Забележете : Оваа НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите