.

.

XLORD Двојно Двострано Лента Печат Прстен за Garmin Edge 1030 820 520 LCD Дисплеј Панел Водоотпорен Лепак Поправка Додатоци (Edge 820)

XLORD Двојно Двострано Лента Печат Прстен за Garmin Edge 1030 820 520 LCD Дисплеј Панел Водоотпорен Лепак Поправка

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Истиот Материјал како и Оригиналот, Водоотпорен како Оригиналот, исто така,!!!.Оваа двострано касетата е произведена со истиот материјал како оригиналот, тоа е многу добра водоотпорен својства, не универзална двострано лента од 3 M.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите