.

.

4mm Џет 10X Круг Главата Главниот за GY6 50cc 139QMB Скутер Keihin Хидрати PZ19 70-92 70,72,75,78,80,82,85,88,90,92

4mm Џет 10X Круг Главата Главниот за GY6 50cc 139QMB Скутер Keihin Хидрати PZ19 70-92 70,72,75,78,80,82,85,88,90,92

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и Висок квалитет на 10 X Круг Главата Главна Џет 4mm.Технички спецификации : Тема : 4x0.7mm Вкупна Должина : 7mm Дијаметар на главата : 5mm.за GY6 50cc 139 QMB Скутер Keihin Хидрати PZ19. Големина вклучува : (70,72,75,78,80,82,85,88,90,92).Ве молиме проверете внимателно Fitment во опис на производот пред да го стави на ред.Големина вклучува : (70,72,75,78,80,82,85,88,90,92) ве Молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА Бидете Сигурни дека Тоа се Совпаѓа Твое И Е Точен Пред да Нарачате.Технички спецификации : 1, Тема : 4x0.7mm 2, Вкупната Должина : 7mm 3, Дијаметар на главата : 5mm Пакетот вклучува : 10 големини (70,72,75,78,80,82,85,88,90,92).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите