.

.

Carburetor Главна Џет Месинг Џет Сетот се Вклопуваат 155 158 160 162 165 168 170 172 175 178 за Џет ОКО KOSO CVK ЈП PWK Хидрати

Carburetor Главна Џет Месинг Џет Сетот се Вклопуваат 155 158 160 162 165 168 170 172 175 178 за Џет ОКО KOSO

DEN 239.04

Износ
Во продавницата.

Главна Џет Големина на Carburetor : 155 158 160 162 165 168 170 172 175 178. Големината Главна Џет Големина : Теренот 5mm × 0.8, вкупната должина на дупката е 16.5 мм, вклучувајќи капа должина од 11.5 мм, темата должина од 5мм и орев пречник од 6mm.Материјал : главна џет се изработени од месинг, без било burrs и други забележителни дефекти, кои е многу лесно да се инсталира.Пакет Се Вклучени : 10* Главна Џет.Carburetor Главна Џет Месинг Џет Сетот се Вклопуваат 155 158 160 162 165 168 170 172 175 178 за Џет ОКО KOSO CVK ЈП PWK Хидрати Главна Џет Големина на Carburetor : 155 158 160 162 165 168 170 172 175 178 Големината Главна Џет Големина : Теренот 5mm × 0.8, вкупната должина на дупката е 16.5 мм, вклучувајќи капа должина од 11.5 мм, темата должина од 5мм и орев пречник од 6mm Забелешка : Ве молиме бидете сигурни дека автомобилот е модел, ако се вклопи во вашиот автомобил, или не пред цел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите