.

.

JRL 10pcs Поставите Бавно/Пилот Авион се вклопува PWK Keihin ОКО CVK 32,35,38,40,42,45,48,50,52,55

JRL 10pcs Поставите Бавно/Пилот Авион се вклопува PWK Keihin ОКО CVK 32,35,38,40,42,45,48,50,52,55

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

За : Keihin PWK тип CVK тип на ЈП ...итн carburetor.Исто така, ќе за други бренд PWK, CVK, ЈП тип carburetor.ОКО, KOSO, Фаза-6, Polini ..итн.Големина : Како слика.Ги вклучува следните големина : #32 #35 #38 #40 #42 #45 #48 #50 #52 #55. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см).Ве молиме проверете за детали и бидете сигурни дека ова е вистинскиот ви треба.Погодни за : Keihin CVK, PE,PZ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ итн carburetor, и исто така ќе одговара за други бренд ОКО, KOSO ,Фаза-6 ,Polini, итн carburetor.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите