.

.

Hempz ПРИРОДНО HEMPZ Природни Bronzer - 9 оз.

Hempz ПРИРОДНО HEMPZ Природни Bronzer - 9 оз.

DEN 430.56

Износ
Во продавницата.

1.Природната Склоност Слободни Bronzers им овозможи на кожата да се понатамошни потемни по UV изложеност за едно подлабоко, подолготрајни тен. 2.Природната Склоност Слободни Bronzers им овозможи на кожата да се понатамошни потемни по UV изложеност за едно подлабоко, подолготрајни тен. 3.100% Чист Природен Коноп Семе на Нафта хидрира, ја храни и услови на кожата оставајќи чувство исклучително мека, мазна и влажна. 4.Природни Ботанички Антиоксиданси од Зелениот Чај, Калинка и Морков Семе на Нафта помогне да се заштити кожата од животната средина стрес додека обезбедување на неспокојот, помладите бараат и поздрава кожа. 5.Paraben Слободни, Глутен Слободни, 100% Вегетаријанци, Одржлив и Органски Состојки.Ова длабоко обновување темен тен формула е полна со хранливи материи богати 100% Чист Природен Коноп Семе на Нафта.Овој лосион, им помага на вашата кожа да го задржи дури и влага ниво со Природни Растенија, како што се Зелениот Чај, Калинка и Морков Семе на Нафта, како и негување на Шеј Путер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите