.

.

DJRH Снег Синџири, Синџири за Гуми за спортски автомобили, Автомобили, Седан, Семејство на Автомобили,Тешки Камиони со Ажурирање Прилагодливи Заклучување за Мраз, Сн?

DJRH Снег Синџири, Синџири за Гуми за спортски автомобили, Автомобили, Седан, Семејство на Автомобили,Тешки

DEN 2422.32

Износ
Во продавницата.

1. Лесен за употреба и лесно да се носат.Вкупната должина е околу 43.3 инчи, на јаже должина е околу 22.6 инчи, и снегот синџир должина е околу 20.6 инчи. 2. Против пролизгување, носат-отпорни, и ниска температура отпор. 3. Висока цврстина двојно ноктот кука и дебели гуми за заштита на подлога.Погоден за снег/песок/кал/маратон/шлаг. 4. Ременот е подебел, силна жилавост, абење отпор и стареењето на отпор. 5. Моќен затегнување тока, на синџир одговара на гуми цврсто.Прецизноста инструмент со висока чистота фалсификување, лесна заварување процес, високо-квалитетни алуминиумски материјал, поголема цврстина од обичните материјали, мазен изглед, висока цврстина, отпорност на абење, студот и ниската температура отпор, добри гуми заштита ефект, побезбедно driving Specification : Материјал : Манган Steel Size (приближно) : Применливи гуми ширина : 205-225mm The пакетот вклучува : 1 X манган челик снег синџир(со Исклучок на гуми) X автомобил снег chain Super анти-пропадна ефикасно го намалува кочење.Надградена заклучување заклучување може да биде лесно и флексибилно заострените, цврсто фиксирана, без одвојување, висока безбедност фактор, и ќе се зајакне стабилноста.Купи со доверба и да ги користите со мир на умот.

Параметрите на производот

Material:
Manganese Steel
Size (approximate):
Applicable tire width:
205-225mm
The package includes:
1 X manganese steel snow chain :
(Excluding tires) :
X car snow chain :
Super anti-skid effectively reduces the braking distance. The upgraded locking lock can be easily and flexibly tightened, firmly fixed without decoupling, high safety factor, and stronger stability. Buy it with confidence and use it with peace of mind :

Им се допаѓа и на купувачите