.

.

DJASM Неонски Светлината LED Лента 220V Флексибилни Самовила String SMD 120 Led диоди/m Отворено Празник Оркестарот Неонски светилки (Боја : Црвена, Големина : 2M)

DJASM Неонски Светлината LED Лента 220V Флексибилни Самовила String SMD 120 Led диоди/m Отворено Празник Оркестарот

DEN 4121.76

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци.Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи.Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency.Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување.Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Тип : Мек, Флексибилен LED Неонски Јаже светла Влезен Напон : AC220 V-240 VPlug Тип : ЕУ Plug LED тип : SMD2835 LED Количина : 120leds/meter Light Боја : Топло Бела/Бела/Црвена/Зелена/Blue Beam Агол : 180 degrees Strip Должина : 1 M-10 MStrips Ширина : 16 MMPower : 12 W/m Waterproof : Водоотпорен IP68 Cuttable Единица : 1 MBeam Агол : 180 degrees Long живот : >50.000 часа Тема : Ниска потрошувачка на енергија ,Супер-светли но работи со ниска temperature All светлината се шири и целосно мазни ,светлечки многу even LED Тип : Висок Квалитет 2835 SMD LED, висок интензитет и reliability1 компјутери * LED лента Слики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите