.

.

Lamomo LED НЕОНСКИ Јаже Светлина CUTTABLE LED Лента на Светлина со Далечински Управувач за Внатрешна Отворено DEACOR DIY

Lamomo LED НЕОНСКИ Јаже Светлина CUTTABLE LED Лента на Светлина со Далечински Управувач за Внатрешна Отворено

DEN 1191.12

Износ
Во продавницата.

RGB LED NOEN ЈАЖЕ LIGHT ПАКЕТ + LAMOMO САМОСТОЈНА БОЈА LED NOEN ЈАЖЕ СВЕТЛИНА.Силиконски Led Лента, Надградба на силиконски и УЛ наведени 12v низок напон светилка појас е отпорни на топлина и сонце-отпорни, за да се осигура вашата безбедност, исто така, прават оваа led светло лента работи подолго.Побезбедно Силиконски материјал, нема да биде само-запален дури и изгорени со оган; led диоди нема да изумрат; уште работи парична казна од -35°до 200 °, одговара за внатрешна/надворешна/на целата година.Високото CRI да блесне посветла, традиционалните led лента доаѓа со ниска температура на бојата, Lamomo надградба на тоа да се задоволат вашата потреба за дома декор или било бизнис употреба.Повеќе опции за вас, ако ви треба било други бои led лента ве молиме одете иако нашата продавница.Исто така прилагодување е достапно, било повеќе треба ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите