.

.

Kicko Избрани Гумени Патки - 2 Инчи - за Деца, Сензорни Игра, Стрес Олеснување, Новина, Порибување Stuffers, Училница Награди, Одликувања, Материјали, Празници, Piñata Додатен и

Kicko Избрани Гумени Патки - 2 Инчи - за Деца, Сензорни Игра, Стрес Олеснување, Новина, Порибување Stuffers,

DEN 1319.76

Износ
Во продавницата.

ПАТКИ СЕ НАСЕКАДЕ – Тоа не е инвазијата на нашата планета, но да тоа е 100 избрани гума duckies дека може да се плови во вашата када и да се направи вашето бебе или деца' бања време возбудлив и многу забава.СОВРШЕН ЗА МАЛИ РАЦЕ – Оваа мини гума duckie е лесно за вашиот малку еден да го зграби и задржете што го прави совршен подарок за бебето тушеви, Велигден партија услуги, и базен партија теми.ШИРОК СПЕКТАР – не можам Да се сетам на правото патка за партија?Оваа 100 pc гума duckies сет ќе ви даде избор на опции и тоа доаѓа со многу шарени дизајни.Гостите може да ги собереш своите омилени : спортски патки, животински патки, смешко патки, пиратски патки, читање патки, и многу повеќе.НАУЧЕТЕ ПЛОВНИ – Гледајте ги вашите млади оние како тие учат наука на submerging и лебдат, што бања време не само забава време, но, исто така одличен начин да се научи.БЕЗБЕДНО – гума duckies се произведени и тестирани за вашето дете безбедност и родителите за безбедност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите