.

.

QUQUTWO Гумени Патка Играчка Автомобил Украси Жолта Патка Автомобил Табла Украси со Propell

QUQUTWO Гумени Патка Играчка Автомобил Украси Жолта Патка Автомобил Табла Украси со Propell

DEN 208.32

Износ
Во продавницата.

Ве молиме да не даде ниска оценка директно. ★ Интересен Автомобил Декорација - симпатична патки се опремени со смешни шлем, наочари, ѓердан, посебен и уникатен патка да ги красат нашиот автомобил.★ Повеќенаменски - гумени патка може да се користи како автомобил декорација, но исто така и како релаксирачка и притисок-олеснување играчка за возрасни, исто така погоден за деца постари од 3.97 во) Количеството : 1 PC. 100% сосема нов и висок квалитет на Повеќенаменски - гумени патка може да се користи како автомобил декорација, но исто така и како релаксирачка и притисок-олеснување играчка за возрасни, исто така погоден за деца постари од 3.15 во) Ширина : 7cm(2.Интересен Автомобил Декорација - симпатична патки се опремени со смешни шлем, наочари, ѓердан, посебен и уникатен патка да ги красат нашиот автомобил.Боја : видете слики Материјал : гума Продажбата Начин : Мало, Wholesal,Капка Превозот Големина : Една Големина Должина : 8cm(3.Safe Материјал - Направи на безбеден и не-токсични силика гел, без било каква штета за нас, жолта патка рог се мазна, мека, еластична, на супер добро допирање чувство и не е лесно да се биде уништена.76 во) Висина : 5cm(1.Ви благодарам, Драги клиент!Напојување : 2 x CR2032 копчето мобилен батерии(вклучени). ★ Забелешка - Треба да се соберат, да се стави на злато синџир на патка, инсталирајте пропелер на шлем, се стави на кацигата на патка главата и потоа зацврстете ја очила за да патка со двострано смолист материјал. Квичат и Забавно - Овие гумени патки ќе квичат кога ќе се притисне нив, што може да биде како автомобил декорација за да додадете малку забава за време на возењето. 100% Задоволство Гаранција,Доколку постои било каков проблем со користење на производот, или било влијание предизвикано од експрес испорака, ве молиме контактирајте ме и ќе реши проблем за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите