.

.

Бања Килими Жанила Бања Мат Сет, Мека Кадифен Не-Пропадна Туш Килим +Тоалет Мат.(Maroon ЦРВЕНО)

Бања Килими Жанила Бања Мат Сет, Мека Кадифен Не-Пропадна Туш Килим +Тоалет Мат.(Maroon ЦРВЕНО)

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА на средниот слој е сунѓерот;на дното е ПВЦ мрежа.Со оваа високо-квалитетни изградба, бања килими може да ви помогне да апсорбираат вода во секунда.МАШИНА ПЕРАТ & DRYABLE - Само фрли ги во машина за перење со ладна вода со благ детергент.Ве молиме не користат хлор или кајгана.Собори сува на ниска топлина или да се постават за да се исуши.Нашата бања килими боја ќе остане убав и жив за годините што доаѓаат, без разлика колку пати тие ќе бидат измиени и исушени!Супер меки материјали нема да се намалат или пак груба по миење, водење на вашата бања килим во истиот облик како денот кога сте го купиле.VAGAU е посветена на обезбедување на високо-квалитетни производи за домаќинството да го направат вашиот живот блум како цвет.Бања мат е првото нешто што вашето тело се допира по напуштање туш или када, па затоа е вреди да се лекува нозете на еден навистина ви се допаѓа.VAGAU бања килими собата е направен од најпознатите високо-квалитетни материјали во моментов и обработени со исклучителна изработка.Тоа може да се обезбеди удобно, брзо сушење, не се лизга и лесно чистење на купатило решение.Ние нудиме избор на опции на бои.Во прилог на бања, тоа е, исто така, претставува идеален избор за дневна соба, кујна, спална соба, guestroom.Погоден за сите членови на семејството, вклучувајќи деца и домашни миленици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите