.

.

LICHUAN Нордиските Акрилик 2-Ниво Бања Countertop Организатор Суета Послужавник за Козметички Складирање Стои нега на кожата Организатор Зачин Рек Бања Складирање Организ

LICHUAN Нордиските Акрилик 2-Ниво Бања Countertop Организатор Суета Послужавник за Козметички Складирање Стои

DEN 2313.60

Износ
Во продавницата.

Исто така, совршен за држење чаши, чинии, чаши, пијалоци, мезе, кафе, вино и повеќе.Ако сè уште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме.Неверојатен простор за заштеда на енергија : Оваа бања складирање кутија има совршена големина за да ги зачувувате вашите дневни бања или кујна резерви.□Поради различни мерење алатки и методи, големината на податоците грешка обично е 1~3cm.Мулти-користење Служат Фах : да може да се стави на послужавник од вратата, на вашето биро, или во бањата.Квалитетот Увери : Ние стоиме зад квалитет и трајност на нашите производи.Висок дното дизајн : дебела акрилик материјал за да се намали влијанието на високата дното дизајн за да се избегне гребење.Име на производ : Бања Countertop Организатор /Стои Rack Style : Нордиските мода style Material : Acrylic Size : како shownnotes : 1. Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи во било кое време.Одлично за кујна и бар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите