.

.

Бања Мост Caddy Када Коцки Рек Rustproof Телефон Играчка Подлога Книга Вино Свеќа Носителот Таблета Бања Прибор За Складирање Сушење Компактен Проширување Страна

Бања Мост Caddy Када Коцки Рек Rustproof Телефон Играчка Подлога Книга Вино Свеќа Носителот Таблета Бања Прибор

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

【Бања Мост】Када caddy изработени од хром позлатен и силиконски обложени рачки во мека гума за заштита на кадата од стружење.Гумени рачки е со можност да биде продолжен и прилагодливи и дизајниран против пролизгување да се задржи предмети безбедно. 【Бања Фах Рек Дизајн】Бања мост е само работа за долго топло релаксирачка кафе.Тој е компактен дизајниран да се прошири (60 - 80 см), кои се достапни за која било големина на кадата.Тоа продавници сапуни, шампони, телефон, рампа, книга, вино, свеќи и вашиот малку еден играчки или други додатоци за да се осигура дека тие се добро се на дофат, додека во када. 【Када Рек Пакет】када решетката и две дополнителни длабоко кошеви за да ги задржи сите на вашите омилени бања време добрите.Пакет со две свеќи носителот и вински штандови. 【Големина】L60-80см * H15cm * W20cm. 【Тежина】за 1,2 кг, 10 кг loadable.Бања мост е само работа за долго топло релаксирачка кафе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите