.

.

NADAENMF Када Caddy Фах Бања Послужавник за Када,Уникатна Бања Организатор со Книга Таблета Вино Стакло Првенство Крпа Носителот, Водоотпорен,Прилагодлив Џакузи Авиони ?

NADAENMF Када Caddy Фах Бања Послужавник за Када,Уникатна Бања Организатор со Книга Таблета Вино Стакло Првенство

DEN 1507.20

Износ
Во продавницата.

【Проширување & Не се лизга】бања фах карактеристики со можност да биде продолжен се справува со силиконски костец да се задржи када фах од лизгање. 【Совршен Подарок Идеја】кадата caddy го прави одличен подарок за housewarming, Свадба, или сопруга роденденски подарок.Тоа беше дизајниран за удобно да се сместат неколку во када, така што може да донесе романтичен датум ноќ. 【Погоден за Сите Када Видови】Оваа када caddy фах се вклопува во речиси сите стандардни кади на пазарот и лесно се прилагодува на вашиот саканата ширина. 【Убав】бамбус дека брише надолу лесно со влажна крпа.Оваа бамбус када фах прави сè изгледа убаво и подобро организирани. 【Здрав, Безбеден и Изграден за да Трае】Оваа уникатна бања caddy е направен од висок квалитет на бамбус дрво.Тоа е Еко-Пријателски и издржливи, како што е ветува дека ќе застане на тестот на времето.Бања Caddy Фах, Проширување Бања Послужавник за Када со Надградена Вино Слотови и Книга Носителот - Идеален за Еден или Двајца Лице Користите Карактеристики : Оваа луксузна бања фах направени од високо-квалитетни, трајни бамбус материјал и се покриени со тенок заштитен слој од водоотпорен лак.Бања фах карактеристики со можност да биде продолжен се справува со силиконски костец да се задржи када фах од лизгање.Лесен дизајн.Нога стојат дизајн, што се користи како мала маса.Дизајнот е совршен, лесен за употреба и се повлече за да се овозможи лесен за складирање.Спецификација : Материјал : дрво Бои : Бамбус жолта Големина : 75*23*5cm Водат:109*23cm Пакетот вклучува : 1pcs.

Параметрите на производот

Material:
wood
Colour:
Bamboo yellow
Size:
75*23*5cm
Stretch:109*23cm :
Package includes:
1pcs

Им се допаѓа и на купувачите