.

.

Diosbles Када Caddy Фах Проширување со Бамбус Када Фах Организатор и Тиково Дрво Бања Тело Четка во Собата на Круг, Овал Scrubber

Diosbles Када Caddy Фах Проширување со Бамбус Када Фах Организатор и Тиково Дрво Бања Тело Четка во Собата

DEN 887.76

Износ
Во продавницата.

НАЈНОВИТЕ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН КАДА CADDY】Нашите када caddy послужавник за луксузна бања се дизајнирани со 2 куки на левата страна, на кој што може да се откажам тело четка, бања топката или на другите, и на послужавник има отстранлив магнет поклопец за да го држачот за вашиот Ipad, книга, ужина.Тоа е многу издржлив и здрав од другите. 【ПРИЛАГОДЛИВИ И ПРОШИРУВАЊЕ БАЊА CADDY】Слајд за разлика од средината за да одговара на ширината на вашата када.Овој водоотпорен бања caddy организаторот може да биде продолжен од 24.5" да 37.4", Тоа беше дизајнирана за да одговара на повеќето стандардни када.Не се лизга силикони костец да се задржи када фах од лизгање,производ големина(24.5-37.4)x9.05x1.37inches. 【ЛУКСУЗНИ СТЕПЕН ТИКОВО ДРВО ТЕЛО ЧЕТКА】 Тело четка глава е направен од цврст тиково дрво, премиум материјалот ќе ги носи нов чувство, не се лизга дизајн, лесен за контрола, што се води во нови и чисти услови за долго време, како што се очекуваше, вкупно 1 круг 1oval exfoliating тело scrubbers,. 【СУВА И ВЛАЖНА EXFOLIATING ЧЕТКА】 Оваа голема тиково дрво тело exfoliating четка може да ви помогне да разлиствам кожата, се задржи вашата кожа чиста и мазна, поттик на енергија и за подобрување на циркулацијата на крвта.ова тело scrubber можат да се користат и сува и влажна состојба.Природните свиња наежвам е беспомошна во сува или мека во навлажни, можете да го изберете начинот на кој ви се допаѓа,обезбедување на вас со прекрасни туш искуство.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА】Споделување на оваа бамбус када caddy и туш четки за вашето семејство и пријатели, луксузна бања послужавник и убаво тиково дрво тело scrubber се прекрасен подарок идеи.за четка, можете да го користите тиково масло да се задржи тоа.Задоволство гарантира и ризик-бесплатно за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите