.

.

Adobella 4 Премиум турска Бања Колекција Крпи, Чешлани турски Памук, 600 GSM, Супер Кадифен, Ултра Абсорбента и Брз Сува, Вклучува 4 Бања Крпи, 27 x 54 инчен, Бела (Сет од 4)

Adobella 4 Премиум турска Бања Колекција Крпи, Чешлани турски Памук, 600 GSM, Супер Кадифен, Ултра Абсорбента

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

100% Турски Чешлани Памук.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : OEKO-ONDA уверение; Нема штетни супстанции или бои се користат во текот на процесот на производство.Безбеден за вас и за околината. 100% ТУРСКИ ПАМУК БАЊА ПЕШКИР СЕТ : Направена во Турција, каде што капење е вистинска уметност форма, нашите крпи се прецизно креирани со прстен-откачи 100% турски долго главен Чешлани Памучни влакна познат по својот врвен квалитет; трансформирање на вашите секојдневни ритуали во спа-како искуство.МЕКА, ИСКЛУЧИТЕЛНО АБСОРБЕНТА и БРЗ СУВА : се Заврши себе си во мекоста на нашата 600 GSM екстра дебели и меки влошки; трансформирање на вашите секојдневни ритуали во спа-како искуство.ДОЛГОТРАЈНИ : Hems се двојно работ бод за дополнителна издржливост и заврши за долготрајна удобност.Вклучува 4 Големи Бања Крпи 27 x 54 инчи.Перење Пред Првата Употреба : Да се зголеми absorbency, се заклучува во различни бои, и да се отстрани ги изгубат конците.Првото перење, е исто така од суштинско значење за подобри fluffiness.Собори сува ниска.Не користите кајгана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите