.

.

WWFF Бања Полици Нерѓосувачки Челик Rustproof Туш Полица со Бесење Куки,Не Вежба (Големина,60cm),60cm (Димензии:60cm) (Големина : 50cm)

WWFF Бања Полици Нерѓосувачки Челик Rustproof Туш Полица со Бесење Куки,Не Вежба (Големина,60cm),60cm (Димензии:60cm)

DEN 1267.20

Износ
Во продавницата.

●Оваа туш полица се направени од издржлив челик со вода-отвратителен боени,кој нуди и модерна chromed се погледне и ' рѓа заштита на сите во еден!. ●Туш полица сет користи достапен простор совршено и не се мачат вас за време на вашиот врнежи. ●Не треба копар дупки на ѕидот,доаѓаат со многу силна транспарентен лепило куки,само да се стави на полица заедно и виси на полица на куките,нема да го оштети вашиот ѕид. ●Тоа може да се спречи вода престојуваат на полица по туш,направете го тоа суви и чисти,одржување на објекти на полица од раса бактерии. ●Одлично за складирање шампон,бања прибор,кујнски прибор и алатки,како и други работи во кујна бања или спална соба. ●Оваа туш полица се направени од издржлив челик со вода-отвратителен боени,кој нуди и модерна chromed се погледне и ' рѓа заштита на сите во еден!●Туш полица сет користи достапен простор совршено и не се мачат вас за време на вашиот врнежи.●Нема потреба копар дупки на ѕидот,доаѓаат со многу силна транспарентен лепило куки,само да се стави на полица заедно и виси на полица на куките,нема да го оштети вашиот ѕид.●Тоа може да се спречи вода престојуваат на полица по туш,направете го тоа суви и чисти,одржување на објекти на полица од раса бактерии.●Одлично за складирање шампон,бања прибор,кујнски прибор и алатки,како и други работи во кујна бања или спална соба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите