.

.

Сојузничките Месинг СТР-1G-16-GAL Pacific Grove Колекција 16 Инчен Галерија Groovy Акценти Стаклена Полица, Мат Црна

Сојузничките Месинг СТР-1G-16-GAL Pacific Grove Колекција 16 Инчен Галерија Groovy Акценти Стаклена Полица,

DEN 5292.00

Износ
Во продавницата.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Солидна месинг галерија железнички ќе го задржи вашето предмети безбеден.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Направени со 3/8-во дебело стакло за безбедност и сила.Предвидено со ограничена доживотна гаранција.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална полица единица.Овој класичен дизајн со акрил акценти ќе се направи храбар дизајн изјава.Тоа е елегантен галерија железнички, исто така, работи да се задржи вашата предмети безбедна и во место.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите