.

.

Wiseman - Бања Loofahs Сунѓерот 3 Pack Тело Scrubber за Мажите и Жените, Голема Целосна Пенливата Очисти, Убавина Капење Додатоци(65g Елеганција)

Wiseman - Бања Loofahs Сунѓерот 3 Pack Тело Scrubber за Мажите и Жените, Голема Целосна Пенливата Очисти, Убавина

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Нежно чисти & exfoliates вашата кожа за здрава и чиста вас секој ден.Совршена големина loofahs мерење 65g и прибл. 4.9 инчи.Премиум квалитет парична казна мрежа создава супер мека текстура сунѓер.Тимот со било бања сапун или тело измијте да се создаде една богата пенливата.Убави бои со бесење панделки за леснотијата на користење и чување.Нежно чисти & exfoliates за повеќе здрав изглед на кожата.Бања Туш Loofah Тело Измијте Сунѓерот Тело Scrubber (Сет од 3) Очисти, заштита, и нежно да разлиствам вашата кожа во туш со нашите loofahs.Влажни и се применуваат вашиот омилен тело за миење.Со 1 Сина , 1 греј, и 1 Пурпурна бања pouf во секој сет, секогаш можете да знаете која еден е твое, особено ако сте споделување на вашиот резервни делови со луѓе ви се делат бања со.Нашето нежно туш сунѓерот има удобен виси на рака и тоа е супер мека текстура создава богата пенливата, па ќе се користи помалку тело се мијат и се чувствуваат повеќе разгалено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите