.

.

Бања Loofah Туш Сунѓерот Pouf Миење Топката Издувам Мрежа Четка Luffa Тело Scrubber за Деца,Деца,Момчиња,Девојки Туш Суштинско значење за Нега на Кожата,Нежно Капење Додатоци,?

Бања Loofah Туш Сунѓерот Pouf Миење Топката Издувам Мрежа Четка Luffa Тело Scrubber за Деца,Деца,Момчиња,Девојки

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Додадете Ti Gilt Туш Сунѓер за да количката ДЕНЕС!.И долго lanyard дизајн го прави лесно да се откажам и да се исуши.✅ LATHERS УБАВО - Со соодветна големина, тежина, и густа меки мрежа на loofah туш сунѓерот го прави тоа држи добро и создава богата пенливата со само мала количина на туш гел или сапун.Бања сунѓерот има густа меки мрежа за да се создаде многу пенливата со додавање на малку сапун или туш гел. ✅ ПОЦВРСТИ И ПОТРАЈНИ - Овие loofah сунѓери донесе надградена заострените јазол дизајн за издржливост и стабилност, што ги прави посилна од повеќето други.Тука се и дополнителни причини за да го додадете овој туш сунѓер за да вашата бања или салон : ✅ Лесно да се исуши и Складирање ✅ Меша со било која тема или décor ✅ Надгради Јазол ✅ Богата Пенливата ✅ Лесно да се чисти Кожата-friendly вашето тело.Овој висок квалитет, еко-пријателски бања сунѓер е тешко да се разоткрие.Специјалниот дизајн со користење на поцврста јазол прави loofah бања сунѓерот трае долго време без да се распаѓа.Совршен за мажи, жени и деца. ✅ ОБЕЗБЕДИ 4 РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ - Четири шарени овошје форма бања сунѓери нека можете да изберете,така што ќе можете да ги споделите со вашето семејство.Мека и Издржливи Loofah Бања Сунѓери да се Направи Вашата Кожа Мазна и Блескава за да бидете Здрави.Отстрани нечистотијата и разлиствам ефикасно. ✅ ЧИСТА И СУВА ТОА ЛЕСНО - туш гел и другите нечистотии на туш loofah лесно може да се измие.Совршен подарок за вашиот љубовник, семејство, момчиња и девојки.Со долго lanyard, туш када, сунѓер е лесно да се исуши и да ги чува од виси тоа по секое туширање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите