.

.

Festnjght ВОДЕНА Бања Огледало Кабинет со Светла, Бања Кабинет со Mirrror Конкретни Сива 23.6x4.7x17.7

Festnjght ВОДЕНА Бања Огледало Кабинет со Светла, Бања Кабинет со Mirrror Конкретни Сива 23.6x4.7x17.7

DEN 1563.84

Износ
Во продавницата.

- Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на современ стил за секоја соба!. - Бања кабинет карактеристики на RGB светлина, па бојата на ЛЕР може да се промени.Двете полици во внатрешноста на кабинетот нудат дополнителни бања складирање. - Тие лесно ќе се приспособат на вашите суштински toiletries и бања објекти како што се сапуни, шампон, паста за заби, итн. - Дополнително, потребно е лесно да се чистат со влажна крпа. - Стилски и функционален, овој кабинет е сигурно цел да се направи вашата соба дизајн автентична и исклучително!.Спецификации на Боја : Конкретни сива Материјал : Иверица, акрилик Димензии : 23.6"x4.7"x17.7" (W x D x H) Карактеристики на RGB светлина Собранието е потребно : Да Калифорнија Предлог 65 Warning : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи дрвен прав, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак.За повеќе информации оди на.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите