.

.

CellDesigns Цртан филм го Поставите Багаж Ознака со Прилагодливи Рака

CellDesigns Цртан филм го Поставите Багаж Ознака со Прилагодливи Рака

DEN 1058.40

Износ
Во продавницата.

Материјал : Висок Квалитет Трајни Гума Шарм и Faux Кожа за на Рака.Ознака Мерење : 3" x 4".Прилагодливи Отвор за лесно да се закачите и да ги отстраните.Празно картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА со заштитен филм на грбот. 2 Парчиња Вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите