.

.

NCAA Промисла Friars Исправена Домашни Носат-На Фабрика, 20-Инчни, Црна

NCAA Промисла Friars Исправена Домашни Носат-На Фабрика, 20-Инчни, Црна

DEN 4319.76

Износ
Во продавницата.

900 D.Увезени.Telescoping рачка f.lh делумно е продолжен, за оптимални внатрешни работи простор за користење.НИ Домашните Носат На одобрени.Мулти-насочен 4 Двокреветни-тркала поставува овозможи 360 степени исправена возен па нема повлечете вашата рака.Удобноста зафат, еден допир, dual-количка алуминиум справи со систем се прилагодува на притисни на копчето. #10self-исцелување серпентина патент на главната преграда.Telescoping рачка f.lh делумно е продолжен, за оптимални внатрешни работи простор за користење.На L202 Серија Исправена Фабрика Носат-На мулти-насочен фабрика тркала кои нудат неверојатни 360 степени исправена маневрирање, има целосно наредени внатрешни работи со crisscross облека ремени, ентериер патент џебови за деликатна објекти и мали додатоци.Други карактеристики на овој случај вклучуваат две надворешноста патент џебови, се проширува за повеќе пакување простор, и е врвот, дното, и од страна на зграби работи кои го прават тоа лесно да се укине без разлика колку тоа е сместени.На Denco Домашни Носат-На Фабрика е совршен сите околу се добие околу багаж.Со удобноста зафат, мулти-позиција телескопски се справи и 360 степени фабрика тркала ќе патуваат како ветер!Официјално лиценцирани NCAA, НБА и МАК тим логоа нека ви претставник вашиот тим или училиште со гордост!Бидете сигурни да проверите на нашата Denco Лаптоп Ранец за совршена комбинација!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите