.

.

Куче Лице Маски, Перат & Обновливи - Прилагодлив & Дише Со 2 Филтри За Мажи Жени

Куче Лице Маски, Перат & Обновливи - Прилагодлив & Дише Со 2 Филтри За Мажи Жени

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.Високо Квалитетен Материјал : 100% Полиестер Влакна (Полиестер), Дише И Удобен За Носење.Производ Перформанси : Мека И Дише, Удобен За Носење, Можете Слободно Да Го Промените Според Вашите Лицето Контура За Да Се Спречи Оставајќи Траги На Вашето Лице, По Преземањето На Fiat.Упатство За Употреба : Може Да Се Користи, Лесно Да Се Чисти И Да Се Носат.Рака Мие Препорачува, Не Кајгана.Производот Се Користи : Можете Да Ја Заштитите Вашата Уста И Лице За Да Се Спречи Прашина, Магла, Ладно, Емисии, И Тоа На Пасивно Пушење.Применливи Карактеристики : Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Тоа Може Да Се Користи Во Затворени Простории И На Отворено, Погоден За Секоја Сцена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал На Нашите Производи Е 100% Полиестер.Новина И Уникатност На Нашите Производи, Сигурно Ќе Направи Да Се Како Нив.Ако Имате Какви Било Прашања Или Предлози Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Слободно Да Ни Даде Повратна Информација И Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Најдоброто Решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите