.

.

Clinique Чаби Стап Навлажнувачки Усна Боја Balm, Бр 14 Заоблен Бонбони, 0.1 Унца

Clinique Чаби Стап Навлажнувачки Усна Боја Balm, Бр 14 Заоблен Бонбони, 0.1 Унца

DEN 264.00

Износ
Во продавницата.

Супер-негување на затемнети lip balm.Оваа прекрасна усна боја третира усните да mouthwatering влага и навестување на мека сјај.Тоа никогаш не треба острење, едноставно вртливата нагоре за да се открие повеќе од balm.Супер-негување на затемнети lip balm.Оваа прекрасна усна боја третира усните да mouthwatering влага и навестување на мека сјај.Тоа никогаш не треба острење, едноставно вртливата нагоре за да се открие повеќе од balm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите