.

.

СОЛИДЕН & DAPPER Lip Balm & Око Комплексен Пакет

СОЛИДЕН & DAPPER Lip Balm & Око Комплексен Пакет

DEN 955.44

Износ
Во продавницата.

Вредност Сет од 4 Цевки : Формулиран за Мажи за да го хранам, хидрат и штит усните од тешките елементи.Combats Сува, Подсечен & Осетливи Усни : ги Штити и moisturizes во текот на целиот ден, за траен олеснување.Се одликува со Ефективни Органски Состојки : Восок, Витамин E, Сончоглед, Јојоба и Рузмарин Масло.Combats видливи замор, брани против стареење, ги намалува темните кругови и ги ублажува подуени под око торби за здрав и освежен изглед.Мулти-Акција Формула : Смирува, оживува и хидрира проблем области, за здрав и освежен изглед.Се применуваат околу очите, челото и образ област каде изразување линии се појавуваат.Овој Пакет содржи нашата Органски Lip Balm Сет за Мажи (Сет од 4) и нашиот Возраст за Одбрана на Очите е Комплексна, Ефективни Анти-Стареењето Третман за Под Очи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите